Ostatnia aktualizacja: 2020-10-20

STRONA GŁÓWNA
Extranet GEO
Wydawnictwa
Doktoranci

Wszyscy pracownicy
Pracownicy emerytowani
Profesorowie tytularni
Samodzielni pracownicy naukowo-dydaktyczni
Młodsi pracownicy naukowo-dydaktyczni
Pracownicy niebędący nauczycielami akademickimi

[A] [B] [C] [D] [F] [G] [H] [J] [K] [L] [Ł] [M] [N] [P] [R] [S] [Ś] [T] [W] [Z] [Ż]

 

A

mgr Karolina Anielska

Zakład Rozwoju Regionalnego

 

B

mgr Anna Bartos

 

mgr Irina Blazhevich

Zakład Gospodarki Turystycznej i Uzdrowiskowej

mgr Dominika Borowiec

Zakład Gospodarki Turystycznej i Uzdrowiskowej

mgr Krzysztof Buczek

Zakład Hydrologii

 

C

mgr Daniel Celiński-Mysław

Zakład Klimatologii

mgr Tomasz Chaberko

 

mgr Daria Chmielewska-Błotnicka

Zakład Hydrologii

mgr Dominika Ciaranek

Zakład Klimatologii

mgr Marek Ciechowski

Zakład Rozwoju Regionalnego

mgr Michał Ciszewski

Zakład Klimatologii

mgr Anna Cygankiewicz

Zakład Geografii Fizycznej

mgr Wojciech Czarnecki

 

 

D

mgr Joanna Depta

 

mgr inż. Monika Dobosz

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

Projekt FORECOM

mgr Patryk Dunal

Zakład Rozwoju Regionalnego

 

F

mgr Łukasz Fiedeń

Zakład Rozwoju Regionalnego

mgr Paweł Franczak

Zakład Hydrologii

 

G

mgr Paweł Godzina

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Marek Górnik

Zakład Hydrologii

mgr Ewa Grabska

Zespół RS4FOR

 

mgr Przemysław Grela

 

mgr Marek Grochowicz

 

mgr Magdalena Gus-Stolarczyk

Zakład Gleboznawstwa i Geografii Gleb

Sekretariat ogólny

mgr Izabela Guzik

Zakład Klimatologii

 

H

mgr Monika Hajto

Zakład Klimatologii

mgr Bożena Hanak

Zakład Klimatologii

mgr Anna Hulicka

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

 

J

mgr Michał Jakiel

Zakład Geografii Fizycznej

Zakład Geografii Fizycznej

mgr Bogdan Janik

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Barbara Jaśkowiec

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

mgr Ewelina Jelonkiewicz

Zakład Hydrologii

mgr Łukasz Jelonkiewicz

Laboratorium Hydrologiczno-Chemiczne

Zakład Hydrologii

 

K

mgr Tymoteusz Karcz

Zakład Geomorfologii

mgr Tomasz Kaszycki

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Justyna Kmiecik-Wróbel

 

mgr Adam Kołodziej

Zakład Hydrologii

mgr Diana Konował

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Amanda Kosmowska

Zakład Hydrologii

mgr Marek Kosowski

Zakład Klimatologii

Stacja Naukowa Zakładu Klimatologii IGiGP UJ w Ogrodzie Botanicznym w Krakowie

mgr Krzysztof Kowalczyk

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Joanna Kozakiewicz

Zakład Geomorfologii

mgr Aleksandra Krawczyk

 

mgr Przemysław Kruk

Zakład Hydrologii

mgr Paweł Krzemień

Zakład Gospodarki Turystycznej i Uzdrowiskowej

mgr Sebastian Książkiewicz

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Ewelina Kubaśka

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Wojciech Kurda

Zakład Gospodarki Turystycznej i Uzdrowiskowej

mgr Tomasz Kwiatkowski

Zakład Rozwoju Regionalnego

 

L

mgr Tomasz Lamorski

 

mgr Judyta Lasek

Zakład Hydrologii

mgr Radosław Linkowski

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Karolina Listwan-Franczak

Zakład Rozwoju Regionalnego

 

Ł

mgr Wojciech Łachowski

Zakład Rozwoju Regionalnego

Zespół RS4FOR

 

mgr Sylwia Łękawska

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Anna Łobodzińska

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Agata Łyszczarz

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

 

M

mgr Karolina Maciejczyk

Zakład Geomorfologii

mgr Marcelin Makowski

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Mateusz Maślanka

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

mgr Łukasz Matoga

Zakład Gospodarki Turystycznej i Uzdrowiskowej

mgr Bogna Matuszewska-Sulima

Zespół Geografii Religii

mgr Krzysztof Mazur

Zespół Geografii Religii

mgr Magdalena Miśkowiec

Zakład Rozwoju Regionalnego

mgr Karolina Mostowik

Zakład Hydrologii

mgr Magdalena Murawska

Zakład Geomorfologii

 

N

mgr Żaneta Nguyen Huu

Zakład Klimatologii

mgr Joanna Nowak

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

 

P

mgr Angelika Palarz

Zakład Klimatologii

mgr Monika Panecka-Niepsuj

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Sebastian Pełech

Zakład Klimatologii

mgr Joanna Piasecka-Rodak

 

mgr Dawid Piątek

Zakład Geomorfologii

mgr Michał Plaza

 

mgr Dominik Płoskonka

 

mgr Anna Płoskoń

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Szymon Poręba

Zakład Klimatologii

mgr Marta Pufelska

Zakład Hydrologii

 

R

mgr Marcin Rechciński

Zakład Geografii Fizycznej

mgr Katarzyna Rotter- Jarzębińska

 

 

S

mgr Monika Sajdak

Zakład Hydrologii

mgr Oskar Sękowski

Zakład Klimatologii

mgr Maciej Siwka

 

mgr Magdalena Skrzyńska

Zakład Klimatologii

mgr inż. Mateusz Sobucki

Zakład Geomorfologii

Laboratoria IGiGP

mgr Mateusz Stolarczyk

Laboratoria IGiGP

Zakład Gleboznawstwa i Geografii Gleb

mgr Daniel Straub

 

mgr Dariusz Strzyżowski

Zakład Geomorfologii

mgr Agnieszka Sulikowska

Zakład Klimatologii

mgr Łukasz Sykała

Zakład Rozwoju Regionalnego

mgr Aneta Szablowska-Midor

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

mgr Dorota Szczepanowicz-Balon

 

mgr Anna Szczerbińska

Zakład Hydrologii

mgr Sławomir Szot

Zakład Klimatologii

mgr Marcin Szwagrzyk

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

 

Ś

mgr Andrzej Śmiały

Zakład Gospodarki Turystycznej i Uzdrowiskowej

mgr Agnieszka Świgost-Kapocsi

Zakład Rozwoju Regionalnego

 

T

mgr Natalia Tokarczyk

Zakład Geografii Fizycznej

mgr Maciej Trojnar

Zespół Geografii Religii

 

W

mgr Patryk Wacławczyk

Zakład Hydrologii

mgr Agata Warchalska-Troll

Zakład Rozwoju Regionalnego

mgr Edward Wlazło

Zakład Geografii Fizycznej

mgr Michał Wolszczak

 

mgr Anna Woźniak

Zakład Klimatologii

mgr Anna Wójtowicz-Nowakowska

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

 

Z

mgr Tomasz Zając

Zakład Geografii Fizycznej

mgr Michał Zatorski

Zakład Geomorfologii

mgr Grzegorz Zębik

 

mgr Anna Zielonka

Zakład Gleboznawstwa i Geografii Gleb

Zespół RS4FOR

 

 

Ż

mgr Łukasz Żuraw

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

[A] [B] [C] [D] [F] [G] [H] [J] [K] [L] [Ł] [M] [N] [P] [R] [S] [Ś] [T] [W] [Z] [Ż]

© IGiGP UJ "2020"