STRONA GŁÓWNA
Extranet GEO
Wydawnictwa
Ogloszenia

2021-01-29

Harmonogram zajęć terenowych: wiosna 2021

Szanowni Państwo, 
 
Drogie Studentki, Drodzy Studenci, 
 
wspólnymi siłami dotarliśmy do końca zajęć w pierwszym semestrze roku akademickiego 2020/2021. Wszystkim Wam bardzo dziękuję za wiele zrozumienia, za aktywność na zajęciach mimo zmęczenia zdalnym trybem oraz za wszelkie informacje przekazywane nam odnośnie jakichkolwiek trudności jakie napotkaliście. Przed nami sesja oraz semestr wiosenny. Jeśli chodzi o sesję, to niestety tak jak było to zapowiadane wcześniej, wszystkie egzaminy muszą odbyć się zdalnie i nie ma możliwości przeprowadzania ich (nawet dla pojedynczych osób) w budynku Instytutu. Z większym optymizmem patrzymy na semestr wiosenny. Przynajmniej próbujemy. Chyba zgodzicie się Państwo ze mną, że bardzo nam wszystkim tego potrzeba. Dlatego wraz z koordynatorami kursów przygotowaliśmy harmonogram zajęć terenowych. Tworząc go starałem się oczywiście wyeliminować wszystkie możliwe konflikty terminów. Jednocześnie czasu na realizację wszystkich zajęć terenowych nie ma zbyt wiele i ileś kursów musi odbywać się równolegle. To może oznaczać, że nie wszystkie Państwa wybory kursów pozwolą je zrealizować. Na tę okoliczność w niedługim czasie zostanie ogłoszona możliwość wypisania się z takiego kursu. Proszę wypatrywać wiadomości w tej sprawie od Pani mgr Anny Strzelec. W przypadku kursów, którą są terenowe lub zawierają część terenową a nie ma ich wymienionych w harmonogramie informacja o terminie realizacji zostanie przekazana Państwu przez prowadzących. Zajęcia kameralne w semestrze wiosennym zasadniczo będą odbywały się zdalnie. Jeśli pojawią się wyjątki to zostaną Państwo o nich poinformowani przez prowadzących.  
 
Proszę pamiętać, że ten harmonogram opracowaliśmy dla sytuacji, w której możemy swobodnie przemieścić się do miejsca prowadzenia zajęć terenowych i że nie ma ograniczeń w tym obszarze. Wszyscy musimy jednak mieć świadomość, że do terminów jakie planujemy wiele może się jeszcze zmienić. Oczywiście będziemy Was o tym informować.  
 
Zajęcia kameralne w semestrze wiosennym zaczynają się w czwartek 25.02.2021.  
 
Życzę Państwu dobrej sesji. Trzymam kciuki. Wiem, że czasami dobre słowo jednak nie wystarczy. Nie wszyscy tak samo dobrze radzimy sobie czy to z egzaminem, czy z dotyczącymi nas obostrzeniami a czasami po prostu zwyczajnie przychodzi taki dzień kiedy jest ciężko. Pamiętajcie, że nie jesteście sami. Nie zawsze pomoże rozmowa z kumplem, przyjaciółką, nauczycielami czy rodzicem. Czasami potrzeba aby na sprawę spojrzał ktoś z zewnątrz a czasami specjalista. Nie wstydźcie się nigdy tego, że czujecie się słabiej, że nie zawsze każdego dnia macie się siłę uśmiechać. Jeśli czujecie, że to co zawsze Wam pomaga w którymś momencie zawodzi to korzystajcie z SOWY (Studencki Ośrodek Wsparcia i Adaptacji https://sowa.uj.edu.pl/). 
 
Z wyrazami szacunku 
 
dr Piotr Trzepacz 
 
Z-ca dyrektora ds. studenckich w Instytucie Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ

dr Piotr Trzepacz

Załącznik:
pdfHarmonogram_zajęć_terenowych_wiosna_2021.pdf (178.9 KB)

Ogłoszenia Dyrekcji

2021-01-29

1. Harmonogram zajęć terenowych: wiosna 2021


© IGiGP UJ "2021"