Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pracownicy

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pracownicy Zakładu Klimatologii IGiGP UJ

Kierownik Zakładu

Prof. dr hab. Zbigniew Ustrnul
tel. (12) 664-53-24
email: zbigniew.ustrnul@uj.edu.pl

Pracownicy naukowo-dydaktyczni

Prof. dr hab. Robert Twardosz
tel. (12) 664-53-28
email: r.twardosz@uj.edu.pl

dr hab. Anita Bokwa, prof. UJ
tel. (12) 664-53-27
​email: anita.bokwa@uj.edu.pl

dr hab. Dorota Matuszko, prof. UJ
tel. (12) 664-53-62
email: d.matuszko@uj.edu.pl

dr hab. Katarzyna Piotrowicz, prof. UJ
tel. (12) 664-53-26
email: k.piotrowicz@uj.edu.pl

dr hab. Agnieszka Wypych, prof. UJ
tel. (12) 664-53-25
email: agnieszka.wypych@uj.edu.pl

dr Agnieszka Sulikowska
tel. (12) 664-53-29
email: agn.sulikowska@uj.edu.pl

Pracownicy emerytowani

Prof. dr hab. Janina Trepińska
tel. (12) 664-53-29
email: j.trepinska@geo.uj.edu.pl

dr hab. Zygmunt Olecki

dr Leszek Kowanetz
te. (12) 664-53-29
e-mail: l.kowanetz@geo.uj.edu.pl

Obserwatorzy

Kraków-Ogród Botaniczny, ul. Kopernika 27
Tel. (012) 421-32-62

 
dr Paweł Krzaklewski 
email: pawel.krzaklewski@uj.edu.pl

Mgr Marek Kosowski
email: marek.kosowski@uj.edu.pl

Mgr Sebastian Wypych
email: sebastian.wypych@uj.edu.pl