III Forum Kaukaskie

Na zaproszenie Scientific Network for the Caucasus Mountain Region dr hab. Agnieszka Wypych, prof. UJ wzięła udział III Forum Kaukaskim, organizowanym w dniach 4-8 lipca 2023 w Kutaisi (Gruzja).
więcej o III Forum Kaukaskie
Staż w Islandzkim Instytucie Historii Naturalnej

W dniach 25 maja–11 czerwca 2023 r. dr hab. Katarzyna Piotrowicz, prof. UJ przebywała na stażu naukowym w Islandzkim Instytucie Historii Naturalnej.
więcej o Staż w Islandzkim Instytucie Historii Naturalnej
Spotkanie COST OPENSENSE

W dniach 27-29 czerwca 2023 odbyło się spotkanie zespołu projektu Opportunistic precipitation sensing network (OPENSENSE) realizowanego w ramach programu COST (CA20136).
więcej o Spotkanie COST OPENSENSE
170 zeszyt Prac Geograficznych

W maju 2023 roku ukazał się tom Prac Geograficznych (zeszyt 170) przygotowany pod redakcją dr hab. Katarzyny Piotrowicz, prof. UJ.
więcej o 170 zeszyt Prac Geograficznych
Białych świąt już nie będzie

30 listopada 2022 r. dr hab. Anita Bokwa, prof. UJ wzięła udział w spotkaniu „Białych świąt już nie będzie – o zmianach pogody i klimatu” organizowanym przez organizację studencką All In UJ.
więcej o Białych świąt już nie będzie